Zatopte si už zítra s rychlým odesláním skla do 24 hodin

Náhradní krbové sklo

do krbových kamen během 24 hodin

Normální sklo

Průhledná sklokeramika byla vyvinuta na základě požadavku trhu po nových tepelných zdrojích- krby, krbová kamna, pece. Keramika má světle hnědý nádech.

Šíření tepla je velmi nízké, sklokeramika vydrží dlouhodobě teplotu 700 °C, ale i tepelné rázy (postříkání vodou). Je křehká, nesnáší mechanické rázy, při vysokém obsahu síry v topivu může dojít k matování skla (příp. při pálení odpadků).

Keramika se dodává v síle 4 mm

Maximalní rozměr je 880 x 1585 mm.

Dodání a cena:

Při objednání do 10 hodin dopoledne, odesílame odpoledne náhradní sklo na Vaši adresu přepravní službou na dobírku s dodací lhůtou do 24hodin. Po telefonické domluvě je možné osobní vyzvednutí do 20:00h. Cena za 1m2 činí 6500,- CZK, dopravné za 1 balík 194,-CZK. Ceny jsou včetně DPH.Kalkulačka ceny

Na šířku: mm

Na výšku: mm


Normální sklo
Zrcadlové sklo
Zrcadlový efekt

Novinkou na trhu je keramické sklo se zrcadlovou vrstvou. Vnitřek topeniště není vidět do okamžiku vzplanutí ohně, potom se sklo stane průsvitné jako obyčejné keramické sklo. Toto moderní sklo je ideálním maskováním sazí a nedohořelých zbytků dřeva.

Dodání a cena:

Cena za 1m2 je 12500,- CZK, dodací lhůta do 3 týdnů, dopravné za jeden balík 194,- CZK. Ceny jsou včetně DPH.


Dry Wiper - Houbička

Dry Wiper je speciální houbička na čistění sklokeramiky, od firmy SCHOTT, která sklokeramiku vyrábí. Houba sklo nepoškrábe ani nepoškodí těsnění jako běžný čistící prostředek. Zvlášť výhodná na čistění prohýbaných skel. Použitelná na 16 - 20 čistění v závislosti na stupni znečistění.

Cena:

Cena s DPH je 160,- CZK.